Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
ЧИЗМИ
LIU.JO

ЧИЗМИ

Шифра на артикл: LJ000062
Isbn: BF2155TX040-S1400
15.290 МКД
9.174 МКД
8.257 МКД
Заштеда: 7.033 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
Одреди величина
Залихи
Квантитет: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧИЗМИ
Бренд LIU.JO
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 60%Полиестр 40%полиуретан
Trenutno nema komentara
15.290 МКД
9.174 МКД
8.257 МКД
Заштеда: 7.033 МКД
Извести ме за попуст
2
1