Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
GEOX

ПАТИКИ

Шифра на артикл: D26HXC04622-1352
10.290 МКД
6.174 МКД
6.174 МКД
Заштеда: 4.116 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 41
  41
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Квантитет: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд GEOX
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 60% КОЖА 40% ПОЛИЕСТЕР

Trenutno nema komentara
10.290 МКД
6.174 МКД
6.174 МКД
Заштеда: 4.116 МКД
Извести ме за попуст
2
1