Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
MANGO

ПАТИКИ

Шифра на артикл: 37045917-30
Šifra proizvođača: 37045917
Провери достапност
 • 41
  41
 • 42
  42
 • 43
  43
 • 44
  44
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд MANGO
Пол МАШКИ
Боја КАФЕНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав Постава: 55% Полиестер 45% Полиуретан Влошка: 100% Полиуретан 100% Полиуретан Ѓон: 100% Гума

Trenutno nema komentara