Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
GUESS

ПАТИКИ

Шифра на артикл: GSS014259
Isbn: FL7MICLEA12-MULTI
7.890 МКД
5.523 МКД
5.523 МКД
Заштеда: 2.367 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 41
  41
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Квантитет: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 25% Кожа 40% Полиуретан 35% Памук

Trenutno nema komentara
7.890 МКД
5.523 МКД
5.523 МКД
Заштеда: 2.367 МКД
Извести ме за попуст
2
1