Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
DESIGUAL

ПАТИКИ

Шифра на артикл: 22WSKP38-1000
7.890 МКД
4.734 МКД
4.261 МКД
Заштеда: 3.629 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Квантитет: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд DESIGUAL
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 100%Полиуретан


Trenutno nema komentara
7.890 МКД
4.734 МКД
4.261 МКД
Заштеда: 3.629 МКД
Извести ме за попуст
2
1