Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
HUGO

ПАТИКИ

Шифра на артикл: 50480286-003
Провери достапност
 • 41
  41
 • 42
  42
 • 43
  43
 • 44
  44
 • 45
  45
 • 46
  46
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд HUGO
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав Лице:100% Полистер Постава:56% Вискоза 44% Памук Гума / Полиуретан
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 2994118-01
3.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 50480144-001
11.990 МКД
Заштеда -20%
13.790 МКД
Големина
40
41
42
43
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 2994119-01
3.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45