ЈУНИОР ПАТИКИ
ЈУНИОР ПАТИКИ
ЈУНИОР ПАТИКИ
ЈУНИОР ПАТИКИ
ЈУНИОР ПАТИКИ
ЈУНИОР ПАТИКИ
ЈУНИОР ПАТИКИ
ЈУНИОР ПАТИКИ
TIMBERLAND

ЈУНИОР ПАТИКИ

Шифра на артикл: A246M
1.799 МКД
2.990 МКД
2.090 МКД
Заштеда: 900 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 6
  *
 • 7
  *
 • 4
  *
 • 5.5
  *
 • 4.5
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд TIMBERLAND
Пол ДЕТСКИ
Боја ЦРВЕНА
Сезона SS20 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 20
Состав 100% Канвас

Остави коментар

Trenutno nema komentara
string(0) ""
string(0) ""