Барај
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
BOSS

ПАТИКИ

Шифра на артикл: 50480534-248
11.790 МКД
11.790 МКД
8.253 МКД
Заштеда: 3.537 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 41
  41
 • 42
  42
 • 43
  43
 • 44
  44
 • 45
  45
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд BOSS
Пол МАШКИ
Боја КАФЕНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав Текстил , природна и вештачка кожа
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ MS327DB-264
5.663 МКД
Заштеда -30%
8.090 МКД
Големина
42
43
44
45
41,5
46,5
Sačuvano u omiljne
UGG
ПАТИКИ 1117479-GLTH
6.503 МКД
Заштеда -30%
9.290 МКД
Големина
10
11
8
9
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GSS014353
5.033 МКД
Заштеда -30%
7.190 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 50480562-241
9.743 МКД
Заштеда -25%
12.990 МКД
Големина
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GSS014304
5.523 МКД
Заштеда -30%
7.890 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 37045917-30
2.793 МКД
Заштеда -30%
3.990 МКД
Големина
41
42
43
44
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ RPL010088
8.323 МКД
Заштеда -30%
11.890 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ K100830-005
7.343 МКД
Заштеда -30%
10.490 МКД
Големина
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A281TM
8.743 МКД
Заштеда -30%
12.490 МКД
Големина
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
13
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A2817M
8.743 МКД
Заштеда -30%
12.490 МКД
Големина
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
13
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A42TNM
6.293 МКД
Заштеда -30%
8.990 МКД
Големина
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A5MM4M
9.093 МКД
Заштеда -30%
12.990 МКД
Големина
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12