Барај
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
SPRINGFIELD

ПАТИКИ

Шифра на артикл: 2994104-01
3.290 МКД
3.290 МКД
2.303 МКД
Заштеда: 987 МКД
Извести ме за попуст
Последно парче
Провери достапност
 • 40
  40
 • 41
  41
 • 42
  42
 • 43
  43
 • 44
  44
 • 45
  45
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол МАШКИ
Боја СИВА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 60% КОЖА 30% ГУМА 10% ПОЛИТИЛЕН

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ YM0YM00517-0IW
8.673 МКД
Заштеда -30%
12.390 МКД
Големина
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GSS014350
5.033 МКД
Заштеда -30%
7.190 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ RPL010133
6.013 МКД
Заштеда -30%
8.590 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 50480904-018
11.243 МКД
Заштеда -25%
14.990 МКД
Големина
41
42
43
44
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 50470938-012
12.743 МКД
Заштеда -25%
16.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ RPL010054
4.543 МКД
Заштеда -30%
6.490 МКД
Големина
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ HM0HM00760-0IN
10.423 МКД
Заштеда -30%
14.890 МКД
Големина
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ U26F1A022PT-9004
5.593 МКД
Заштеда -30%
7.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ MICK-5894
13.153 МКД
Заштеда -30%
18.790 МКД
Големина
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ K100845-003
6.853 МКД
Заштеда -30%
9.790 МКД
Големина
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ K300453-001
7.343 МКД
Заштеда -30%
10.490 МКД
Големина
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ U16CRA043FU-9002
7.203 МКД
Заштеда -30%
10.290 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
46