Барај
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
GEOX

ПАТИКИ

Шифра на артикл: D16QHB0N922-9999
8.790 МКД
8.790 МКД
6.153 МКД
Заштеда: 2.637 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 41
  41
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд GEOX
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 76% КОЖА 24% ПОЛИУРЕТАН

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 203312_BK
1.883 МКД
Заштеда -30%
2.690 МКД
Големина
36
38
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 204306_BK
1.603 МКД
Заштеда -30%
2.290 МКД
Големина
36
38
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ D26NUC00085-9876
6.153 МКД
Заштеда -30%
8.790 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ RPL010119
4.543 МКД
Заштеда -30%
6.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ RPL010109
5.523 МКД
Заштеда -30%
7.890 МКД
Големина
35
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ YW0YW00808-0GX
9.303 МКД
Заштеда -30%
13.290 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ HW0HW00840-0GN
6.923 МКД
Заштеда -30%
9.890 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 201878_BK
1.883 МКД
Заштеда -30%
2.690 МКД
Големина
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ D26QHB02285-9999
6.153 МКД
Заштеда -30%
8.790 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ D26UQA08522-9B8J
6.503 МКД
Заштеда -30%
9.290 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ D2600A08522-0005
6.503 МКД
Заштеда -30%
9.290 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ LJ000063
10.213 МКД
Заштеда -30%
14.590 МКД
Големина
36
37
38
39
40