М.ПАТИКИ
М.ПАТИКИ
М.ПАТИКИ
М.ПАТИКИ
М.ПАТИКИ
М.ПАТИКИ
М.ПАТИКИ
М.ПАТИКИ
М.ПАТИКИ
М.ПАТИКИ
PREMIATA

М.ПАТИКИ

Шифра на артикл: MICK-4563
17.990 МКД
12.590 МКД
12.590 МКД
Заштеда: 5.400 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 41
  *
 • 42
  *
 • 43
  *
 • 44
  *
 • 45
  *
 • 46
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд PREMIATA
Пол МАШКИ
Боја СИВА
Сезона пролет/лето 2020
Состав 45%Кожа 55%полиестер

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ ZAC-ZAC-4558
12.790 МКД
Заштеда -30%
18.290 МКД
Големина
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ MICK-3829
13.090 МКД
Заштеда -30%
18.690 МКД
Големина
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ MICK-3751
12.590 МКД
Заштеда -30%
17.990 МКД
Големина
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ MICK-4570
12.590 МКД
Заштеда -30%
17.990 МКД
Големина
46
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ MASE-4646
13.190 МКД
Заштеда -30%
18.890 МКД
Големина
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ LANDER-4561
12.290 МКД
Заштеда -30%
17.590 МКД
Големина
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ DJANGO-4683
13.190 МКД
Заштеда -30%
18.890 МКД
Големина
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ DJANGO-4686
13.190 МКД
Заштеда -30%
18.890 МКД
Големина
41
42
43
44
45
46
string(0) ""
string(0) ""