Барај
М.ПАТИКИ
М.ПАТИКИ
М.ПАТИКИ
М.ПАТИКИ
М.ПАТИКИ
М.ПАТИКИ
М.ПАТИКИ
М.ПАТИКИ
М.ПАТИКИ
М.ПАТИКИ
М.ПАТИКИ
М.ПАТИКИ
PREMIATA

М.ПАТИКИ

Шифра на артикл: DJANGO-4683
Провери достапност
 • 41
  *
 • 42
  *
 • 43
  *
 • 44
  *
 • 45
  *
 • 46
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд PREMIATA
Пол МАШКИ
Боја СИВА
Сезона пролет/лето 2020
Состав 25%Кожа 40%најлон 35%полиуретан

Остави коментар

Trenutno nema komentara
string(0) ""
string(0) ""