М.ПАТИКИ
М.ПАТИКИ
М.ПАТИКИ
М.ПАТИКИ
М.ПАТИКИ
М.ПАТИКИ
М.ПАТИКИ
М.ПАТИКИ
М.ПАТИКИ
М.ПАТИКИ
М.ПАТИКИ
М.ПАТИКИ
PREMIATA

М.ПАТИКИ

Шифра на артикл: DJANGO-4686
18.890 МКД
18.890 МКД
15.110 МКД
Заштеда: 3.780 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 41
  *
 • 42
  *
 • 43
  *
 • 44
  *
 • 45
  *
 • 46
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд PREMIATA
Пол МАШКИ
Боја СИНА
Сезона SS20 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 20
Состав 25%Кожа 40%најлон 35%полиуретан

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ ZAC-ZAC-4558
14.630 МКД
Заштеда -20%
18.290 МКД
Големина
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ MICK-3829
14.950 МКД
Заштеда -20%
18.690 МКД
Големина
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ MICK-3751
14.390 МКД
Заштеда -20%
17.990 МКД
Големина
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ MICK-4570
14.390 МКД
Заштеда -20%
17.990 МКД
Големина
46
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ MICK-4563
14.390 МКД
Заштеда -20%
17.990 МКД
Големина
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ MASE-4646
15.110 МКД
Заштеда -20%
18.890 МКД
Големина
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ LANDER-4562
14.070 МКД
Заштеда -20%
17.590 МКД
Големина
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ LANDER-4561
14.070 МКД
Заштеда -20%
17.590 МКД
Големина
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ DJANGO-4683
15.110 МКД
Заштеда -20%
18.890 МКД
Големина
41
42
43
44
45
46
string(0) ""
string(0) ""