Барај
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
MANGO

ПАТИКИ

Шифра на артикл: 37043269-83
Šifra proizvođača: 37043269
2.490 МКД
2.490 МКД
2.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 27
  27
 • 28
  28
 • 29
  29
 • 30
  30
 • 31
  31
 • 32
  32
 • 33
  33
 • 34
  34
 • 35
  35
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд MANGO
Пол ДЕВОЈЧИЊА
Боја РОЗОВА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 64% Полиуретан 31% Полиестер 05% RUBBER Постава: 100% Памук Влошка: 100% Памук Ѓон: 100% Термопластична гума

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ J26FPA000AN-8NF4
2.290 МКД
Големина
25
26
27
28
29
30
31