Барај
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
MANGO

ПАТИКИ

Шифра на артикл: 37014378-37
Šifra proizvođača: 37014378
Провери достапност
 • 40
  40
 • 41
  41
 • 42
  42
 • 43
  43
 • 44
  44
 • 45
  45
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд MANGO
Пол МАШКИ
Боја МАСЛИНЕСТА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 70% Полиуретан 30% Полиестер Ѓон: 80% Термопластична гума 20% Термопластика Постава: 100% Полиестер Влошка: 100% Полиестер

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ Y02868P4801-8129
14.590 МКД
Големина
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ RPL010114
6.490 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ RPL010108
6.490 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A5NFKM
8.990 МКД
Големина
7
7.5
8
8.5
9
10
11
12
13
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 37075916-37
3.990 МКД
Големина
41
42
43
44
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ U26CPA02011-3K9A
7.290 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ K100479-032
7.390 МКД
Големина
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GSS013975
5.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A5NQGM
11.990 МКД
Големина
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A41GKM
8.990 МКД
Големина
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
12