Барај
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
DESIGUAL

ПАТИКИ

Шифра на артикл: 22WSKP29-1000
6.590 МКД
6.590 МКД
4.613 МКД
Заштеда: 1.977 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 41
  41
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд DESIGUAL
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 100%Полиуретан


Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ D26NUC00085-1181
6.153 МКД
Заштеда -30%
8.790 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ WF110265A-E28
5.033 МКД
Заштеда -30%
7.190 МКД
Големина
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ EN0EN01844-0K4
4.543 МКД
Заштеда -30%
6.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ Y02973P4793-9228
10.213 МКД
Заштеда -30%
14.590 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ FW0FW06735-0K6
6.433 МКД
Заштеда -30%
9.190 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GSS014309
5.523 МКД
Заштеда -30%
7.890 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GSS014308
5.033 МКД
Заштеда -30%
7.190 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ D2600A085CR-1ZH6
6.503 МКД
Заштеда -30%
9.290 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ LJ000062
10.703 МКД
Заштеда -30%
15.290 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ LJ000055
9.583 МКД
Заштеда -30%
13.690 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ D26HXC04622-1352
7.203 МКД
Заштеда -30%
10.290 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 22WSKP38-1000
5.523 МКД
Заштеда -30%
7.890 МКД
Големина
36
37
38
39
40