Барај
%
×
UNSTOPABLE - SPRINGFIELD OUTDOOR COLLECTION

Погледнете ја новата outdoor колекција на SPRINGFIELD

ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
SPRINGFIELD

ПАТИКИ

Шифра на артикл: 2994108-20
3.290 МКД
3.290 МКД
3.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 40
  40
 • 41
  41
 • 42
  42
 • 43
  43
 • 44
  44
 • 45
  45
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол МАШКИ
Боја МАСЛИНЕСТА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 50% КОЖА 50% ПОЛИЕСТЕР

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 37075916-37
3.990 МКД
Големина
41
42
43
44
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ RPL010055
5.192 МКД
Заштеда -20%
6.490 МКД
Големина
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ U26CPA02011-3K9A
7.290 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ K100479-032
7.390 МКД
Големина
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GSS013975
5.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A5NQGM
11.990 МКД
Големина
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 37014378-37
3.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 37004381-37
2.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ RPL009942
10.590 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45