Барај
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
PUMA

ПАТИКИ

Шифра на артикл: 383368-01
7.890 МКД
7.890 МКД
5.523 МКД
Заштеда: 2.367 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 41
  41
 • 42
  42
 • 43
  43
 • 44
  44
 • 45
  45
 • 46
  46
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд PUMA
Пол ЖЕНСКИ
Боја РАЗНОБОЈНО
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 22WSKA09-9019
5.523 МКД
Заштеда -30%
7.890 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ K201439-004
7.343 МКД
Заштеда -30%
10.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 22WSKA41-9019
5.523 МКД
Заштеда -30%
7.890 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ D26RTA08522-1Q3C
6.153 МКД
Заштеда -30%
8.790 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A5QCCW
6.293 МКД
Заштеда -30%
8.990 МКД
Големина
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A5S6WW
4.543 МКД
Заштеда -30%
6.490 МКД
Големина
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A44QEW
5.103 МКД
Заштеда -30%
7.290 МКД
Големина
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ Y02877P4432-9007
12.593 МКД
Заштеда -30%
17.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ CONNY-5952
12.453 МКД
Заштеда -30%
17.790 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GSS013273
5.313 МКД
Заштеда -30%
7.590 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 50470213-970
10.640 МКД
Заштеда -24%
13.990 МКД
Големина
37
38
39
40
36