Барај
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
TIMBERLAND

ПАТИКИ

Шифра на артикл: A2QTYM
9.990 МКД
9.990 МКД
6.993 МКД
Заштеда: 2.997 МКД
Извести ме за попуст
Eco-friendly ♻️

Производи од Eco-friendly материјали

Провери достапност
 • 40
  40
 • 41
  41
 • 41.5
  41.5
 • 42
  42
 • 43
  43
 • 43.5
  43.5
 • 44
  44
 • 44.5
  44.5
 • 45
  45
 • 46
  46
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд TIMBERLAND
Пол МАШКИ
Боја КРЕМ
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав Надворешност: Кожа ; Постава: Материјали Изработени Од Рециклирани Шишиња Rebotl ; Ѓон: Гума ; Технологија: Rebotl

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ EM0EM01084-ACE
8.603 МКД
Заштеда -30%
12.290 МКД
Големина
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ K300425-005
6.853 МКД
Заштеда -30%
9.790 МКД
Големина
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 37075916-07
2.793 МКД
Заштеда -30%
3.990 МКД
Големина
41
42
43
44
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A2QY3M
8.743 МКД
Заштеда -30%
12.490 МКД
Големина
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
12
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 37002502-07
2.793 МКД
Заштеда -30%
3.990 МКД
Големина
41
42
43
44
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ RPL009946
6.433 МКД
Заштеда -30%
9.190 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ EM0EM01009-RBL
5.943 МКД
Заштеда -30%
8.490 МКД
Големина
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A5NCFM
6.293 МКД
Заштеда -30%
8.990 МКД
Големина
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ MICK-5895
12.453 МКД
Заштеда -30%
17.790 МКД
Големина
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GSS012964
5.313 МКД
Заштеда -30%
7.590 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45