Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција есен-зима 2022

ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
CALVIN KLEIN

ПАТИКИ

Шифра на артикл: YM0YM00418-BDS
7.390 МКД
7.390 МКД
7.390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Последно парче
Провери достапност
 • 41
  41
 • 42
  42
 • 43
  43
 • 44
  44
 • 45
  45
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд CALVIN KLEIN
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав Кожа - текстил

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GSS014159
8.190 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ RPL010096
7.290 МКД
Големина
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ RPL010089
11.890 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 50480405-001
11.790 МКД
Големина
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 50470938-007
15.890 МКД
Големина
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ U26CPA02011-9270
7.290 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 2994113-01
3.990 МКД
Големина
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 50480843-001
13.790 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 50480526-001
15.790 МКД
Големина
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 50480463-006
13.790 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 50480303-001
11.790 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ Y02873P4625-8013
12.590 МКД
Големина
41
42
43
44
45