Барај
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
GEOX

ПАТИКИ

Шифра на артикл: J26FQA000AN-4002
2.290 МКД
2.290 МКД
1.603 МКД
Заштеда: 687 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
 • 26
  26
 • 27
  27
 • 28
  28
 • 29
  29
 • 30
  30
 • 31
  31
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд GEOX
Пол МОМЧИЊА
Боја ТЕГЕТ
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 100% ПОЛИЕСТЕР

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ J263ZA0CEFU-0820
3.843 МКД
Заштеда -30%
5.490 МКД
Големина
27
28
29
30
31
32
33
34
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ J269YC011CE-4226
4.193 МКД
Заштеда -30%
5.990 МКД
Големина
24
25
26
27
28
29
30
31
32
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ J26FEB011CE-4226
3.843 МКД
Заштеда -30%
5.490 МКД
Големина
27
28
29
30
31
32
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ J26ESA04622-4226
4.193 МКД
Заштеда -30%
5.990 МКД
Големина
27
28
29
30
31
32
33
34
35
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ J049EE022BC-F44K
3.493 МКД
Заштеда -30%
4.990 МКД
Големина
28
29
30
31
32
33
34
35
36