Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција есен-зима 2022

ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
GEOX

ПАТИКИ

Шифра на артикл: D26NQA0BS54-9999
7.990 МКД
7.990 МКД
7.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 41
  41
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд GEOX
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 64% КОЖА 36% ПОЛИЕСТЕР

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GSS014191
8.190 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 200408_BK
2.290 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ D26LYB085FU-9999
10.290 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GSS014018
8.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A5TMMW
12.990 МКД
Големина
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ D26UFA08522-9999
8.790 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ D2626B02011-9B8J
10.790 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ D16QHB08502-9999
8.790 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ D16QHB0N922-9999
8.790 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ D26RTA085VI-9BB5
8.790 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GSS013967
7.890 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GSS013829
7.190 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41