ЈУНИОР ПАТИКИ
ЈУНИОР ПАТИКИ
ЈУНИОР ПАТИКИ
ЈУНИОР ПАТИКИ
ЈУНИОР ПАТИКИ
ЈУНИОР ПАТИКИ
TIMBERLAND

ЈУНИОР ПАТИКИ

Шифра на артикл: A2DQ7
Провери достапност
 • 4
  *
 • 4.5
  *
 • 5.5
  *
 • 6
  *
 • 7
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд TIMBERLAND
Пол ДЕТСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона пролет/лето 2020
Состав 100% Канвас

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A4266M
5.490 МКД
Големина
4
4.5
5.5
6
7
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A2CK7
2.499 МКД
Заштеда -50%
4.990 МКД
Големина
4
6
7
4.5
5.5
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A1R9RM
1.999 МКД
Заштеда -50%
3.990 МКД
Големина
4
4.5
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A23VK
1.749 МКД
Заштеда -50%
3.490 МКД
Големина
6
4.5
4
5.5
7
string(0) ""
string(0) ""