Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
PARFOIS

ПАТИКИ

Шифра на артикл: 196521_WT
2.990 МКД
1.495 МКД
1.495 МКД
Заштеда: 1.495 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Квантитет: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав Постава: 100%Полиестер / Лице: 30%Полиуретан, 70%Полиестер / Влошка: 100%Полиестер / Ѓон: 100%Гума

Trenutno nema komentara
2.990 МКД
1.495 МКД
1.495 МКД
Заштеда: 1.495 МКД
Извести ме за попуст
2
1