Барај
%
×
End of summer with KIKO MILANO

BLUE ME - нова револуционерна колекција

ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
HUGO

ПАТИКИ

Шифра на артикл: 50474062-001
Провери достапност
 • 40
  40
 • 41
  41
 • 42
  42
 • 43
  43
 • 44
  44
 • 45
  45
 • 46
  46
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд HUGO
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 100%Полуретан
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ RPL010096
7.290 МКД
Големина
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ RPL010089
11.890 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 50480405-001
11.790 МКД
Големина
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 50470938-007
15.890 МКД
Големина
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ U26CPA02011-9270
7.290 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 50480843-001
13.790 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 50480526-001
15.790 МКД
Големина
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 50480463-006
13.790 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 50480303-001
11.790 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ Y02873P4625-8013
12.590 МКД
Големина
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ Y02963P4796-8013
11.290 МКД
Големина
41
42
43
44
45