Барај
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
TIMBERLAND

ПАТИКИ

Шифра на артикл: A2MK2M
5.990 МКД
5.990 МКД
4.193 МКД
Заштеда: 1.797 МКД
Извести ме за попуст
Eco-friendly ♻️

Производи од Eco-friendly материјали

Провери достапност
 • 34
  2
 • 33
  1.5
 • 35
  3
 • 31
  13
 • 32
  13.5
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд TIMBERLAND
Пол МОМЧИЊА
Боја ОКЕР
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав Надворешност: Кожа Постава: Материјали Изработени Од Рециклирани Шишиња Rebotl Ѓон: Гума Технологија: Rebotl

Trenutno nema komentara