Барај
%
×
End of summer with KIKO MILANO

BLUE ME - нова револуционерна колекција

ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
TIMBERLAND

ПАТИКИ

Шифра на артикл: A5NJQM
7.990 МКД
7.990 МКД
7.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 40
  40
 • 41
  41
 • 41.5
  41.5
 • 42
  42
 • 43
  43
 • 43.5
  43.5
 • 44
  44
 • 44.5
  44.5
 • 45
  45
 • 46
  46
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд TIMBERLAND
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав Надворешност: Кожа , Постава: Материјали Изработени Од Рециклирани Шишиња Rebotl , Ѓон: Гума , Водоотпорни: Да , Технологија: Rebotl, Defender

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ RPL010096
7.290 МКД
Големина
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ RPL010089
11.890 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 50480405-001
11.790 МКД
Големина
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 50470938-007
15.890 МКД
Големина
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ U26CPA02011-9270
7.290 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 50480843-001
13.790 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 50480526-001
15.790 МКД
Големина
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 50480463-006
13.790 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 50480303-001
11.790 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ Y02873P4625-8013
12.590 МКД
Големина
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ Y02963P4796-8013
11.290 МКД
Големина
41
42
43
44
45