Барај
%
×
End of summer with KIKO MILANO

BLUE ME - нова револуционерна колекција

ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
GUESS

ПАТИКИ

Шифра на артикл: GSS013375
Isbn: FM7VLSSMA12-BLACK
7.590 МКД
7.590 МКД
7.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 40
  40
 • 41
  41
 • 42
  42
 • 43
  43
 • 44
  44
 • 45
  45
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд GUESS
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 100% Полиуретан..

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ RPL010096
7.290 МКД
Големина
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ RPL010089
11.890 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 50480405-001
11.790 МКД
Големина
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 50470938-007
15.890 МКД
Големина
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ U26CPA02011-9270
7.290 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 50480843-001
13.790 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 50480526-001
15.790 МКД
Големина
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 50480463-006
13.790 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 50480303-001
11.790 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ Y02873P4625-8013
12.590 МКД
Големина
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ Y02963P4796-8013
11.290 МКД
Големина
41
42
43
44
45