Барај
%
×
UNSTOPABLE - SPRINGFIELD OUTDOOR COLLECTION

Погледнете ја новата outdoor колекција на SPRINGFIELD

ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
PREMIATA

ПАТИКИ

Шифра на артикл: MICK-5895
17.790 МКД
17.790 МКД
17.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 41
  41
 • 42
  42
 • 43
  43
 • 44
  44
 • 45
  45
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд PREMIATA
Пол МАШКИ
Боја КРЕМ
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 55%Кожа 45%полиестер

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ K300425-005
9.790 МКД
Големина
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 37075916-07
3.990 МКД
Големина
41
42
43
44
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A2QY3M
12.490 МКД
Големина
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
12
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 37002502-07
3.990 МКД
Големина
41
42
43
44
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A2QTYM
9.990 МКД
Големина
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
12
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ EM0EM01009-RBL
8.490 МКД
Големина
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GSS012964
7.590 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ PAAWU2FSMS-SAND
7.495 МКД
Заштеда -50%
14.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ U047FB02211-5004
4.495 МКД
Заштеда -50%
8.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 2997347-09
1.319 МКД
Заштеда -40%
2.199 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45