Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
BOSS

ПАТИКИ

Шифра на артикл: 50470938-100
16.990 МКД
16.990 МКД
16.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 41
  41
 • 42
  42
 • 43
  43
 • 44
  44
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд BOSS
Пол МАШКИ
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ U16CWA022CL-4002
7.490 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ U16CWA00085-9999
7.490 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 50474720-001
12.990 МКД
Големина
40
41
42
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 50470938-001
16.990 МКД
Големина
40
41
42
43
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 50470693-009
16.990 МКД
Големина
42
43
44
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 50470152-120
12.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 50470152-001
12.990 МКД
Големина
43
44
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 50464281-401
14.990 МКД
Големина
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 50474720-407
12.990 МКД
Големина
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 50474720-124
12.990 МКД
Големина
42
43
44
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 50474463-007
16.990 МКД
Големина
41
42
43
44
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A2KCQM
5.599 МКД
Заштеда -20%
6.990 МКД
Големина
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11