ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
BOSS

ПАТИКИ

Шифра на артикл: 50428381-348
12.990 МКД
12.990 МКД
10.390 МКД
Заштеда: 2.600 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 40
  *
 • 41
  *
 • 42
  *
 • 43
  *
 • 44
  *
 • 45
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд BOSS
Пол МАШКИ
Боја МАСЛИНЕСТА
Сезона SS20 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 20

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 50430248-715
11.990 МКД
Заштеда -20%
14.990 МКД
Големина
40
42
43
44
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 50428547-401
10.390 МКД
Заштеда -20%
12.990 МКД
Големина
42
41
44
43
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 50428547-120
10.390 МКД
Заштеда -20%
12.990 МКД
Големина
42
44
41
43
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 50428547-3
10.390 МКД
Заштеда -20%
12.990 МКД
Големина
42
43
41
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 50428244-1
8.790 МКД
Заштеда -20%
10.990 МКД
Големина
42
44
43
41
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 50428292-464
11.990 МКД
Заштеда -20%
14.990 МКД
Големина
42
41
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 50428292-343
11.990 МКД
Заштеда -20%
14.990 МКД
Големина
44
42
43
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 50427572-100
15.190 МКД
Заштеда -20%
18.990 МКД
Големина
44
43
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 50423459-2
11.990 МКД
Заштеда -20%
14.990 МКД
Големина
41
44
42
45
40
43
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 50408327-401
11.990 МКД
Заштеда -20%
14.990 МКД
Големина
9,5
6,5
7,5
7
10
9
8
8,5
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 50428381-1
10.990 МКД
Заштеда -21%
13.850 МКД
Големина
43
41
44
45
42
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 50428292-288
12.790 МКД
Заштеда -20%
15.990 МКД
Големина
44
41
40
43
45
42
string(0) ""
string(0) ""