Барај
%
×
Get your Replay

The search for something more!

ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
PARFOIS

ПАТИКИ

Шифра на артикл: 195648_LB
2.290 МКД
1.145 МКД
1.145 МКД
Заштеда: 1.145 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 41
  41
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИВА, СИНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав Постава: 100%Полиестер / Лице: 40%Полиуретан, 60%Полиестер / Влошка: 100%Полиестер / Ѓон: 100%Гума, Постава: 100%Полиестер / Лице: 40%Полиуретан, 60%Полиестер /Влошка: 100%Полиестер / Ѓон: 100%Гума

Trenutno nema komentara
2.290 МКД
1.145 МКД
1.145 МКД
Заштеда: 1.145 МКД
Извести ме за попуст
2
1