Барај
%
×
End of summer with KIKO MILANO

BLUE ME - нова револуционерна колекција

ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
BOSS

ПАТИКИ

Шифра на артикл: 50466887-110
19.690 МКД
13.790 МКД
13.790 МКД
Заштеда: 5.900 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 40
  40
 • 41
  41
 • 42
  42
 • 43
  43
 • 44
  44
 • 45
  45
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд BOSS
Пол МАШКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 100%Кожа
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 50480758-100
13.790 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ YM0YM00417-0LF
9.890 МКД
Големина
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ FM0FM04284-YBR
10.790 МКД
Големина
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ EM0EM01017-YBR
8.490 МКД
Големина
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GSS014146
5.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ EM0EM01019-YBR
7.690 МКД
Големина
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ Y02871P3541-9271
12.590 МКД
Големина
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 37002502-02
3.990 МКД
Големина
41
42
43
44
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 37001243-01
3.990 МКД
Големина
41
42
43
44
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 37002503-01
3.990 МКД
Големина
41
42
43
44
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GSS013756
7.190 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GSS013675
5.690 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45