Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
BOSS

ПАТИКИ

Шифра на артикл: 50470693-460
15.090 МКД
12.090 МКД
12.090 МКД
Заштеда: 3.000 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 40
  40
 • 41
  41
 • 42
  42
 • 43
  43
 • 44
  44
 • 45
  45
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд BOSS
Пол МАШКИ
Боја СИНА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 100%Кожа
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 2993177-12
1.393 МКД
Заштеда -30%
1.990 МКД
Големина
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 2993178-12
1.393 МКД
Заштеда -30%
1.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 2993179-14
1.393 МКД
Заштеда -30%
1.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 0433645-12
1.743 МКД
Заштеда -30%
2.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ Y02871PR032-6020
6.990 МКД
Заштеда -20%
8.690 МКД
Големина
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ Y02873P4428-6037
7.790 МКД
Заштеда -20%
9.790 МКД
Големина
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 2993173-12
1.743 МКД
Заштеда -30%
2.490 МКД
Големина
40
41
42
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 2993169-13
1.743 МКД
Заштеда -30%
2.490 МКД
Големина
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ MS327GA-435
4.790 МКД
Заштеда -20%
5.990 МКД
Големина
40
43
44
45
41,5
46,5
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ K100720-015
6.390 МКД
Заштеда -20%
7.990 МКД
Големина
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A2QWYW
4.399 МКД
Заштеда -20%
5.490 МКД
Големина
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
13
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A2CDNM
5.249 МКД
Заштеда -30%
7.490 МКД
Големина
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12