Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
GUESS

ПАТИКИ

Шифра на артикл: GSS012944
Isbn: FL6AVAFAB12-SURF
7.590 МКД
5.290 МКД
5.290 МКД
Заштеда: 2.300 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции.

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 41
  41
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РЕЗЕДА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 60% Полиестер 40% Полиуретан Гума/Полиуретан

Trenutno nema komentara