Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција есен-зима 2022

ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
GUESS

ПАТИКИ

Шифра на артикл: GSS012943
Isbn: FL6AVAFAB12-LIME
7.590 МКД
5.290 МКД
5.290 МКД
Заштеда: 2.300 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 41
  41
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЗЕЛЕНА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 60% Полиестер 40% Полиуретан Гума/Полиуретан

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GSS014289
7.890 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A5TKZW
12.990 МКД
Големина
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 384862-01
7.190 МКД
Големина
36
37
38
38,5
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ D26RTA08522-1Q3C
8.790 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A42MQW
6.490 МКД
Големина
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9