Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
SAUCONY

ПАТИКИ

Шифра на артикл: S70636-2
8.290 МКД
6.590 МКД
6.590 МКД
Заштеда: 1.700 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции.

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
 • 41
  41
 • 42
  42
 • 43
  43
 • 44
  44
 • 45
  45
 • 46
  46
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд SAUCONY
Пол МАШКИ
Боја КРЕМ
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав Текстил
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 2993177-54
1.393 МКД
Заштеда -30%
1.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ EM0EM00960-YBI
5.190 МКД
Заштеда -20%
6.490 МКД
Големина
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ U16CXD07622-6029
8.232 МКД
Заштеда -20%
10.290 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A2JDBM
5.249 МКД
Заштеда -30%
7.490 МКД
Големина
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A2J96M
5.599 МКД
Заштеда -30%
7.990 МКД
Големина
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A2JDVM
5.599 МКД
Заштеда -20%
6.990 МКД
Големина
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ DJ000645
4.790 МКД
Големина
40
41
42
43
44
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A292NM
5.049 МКД
Заштеда -20%
6.290 МКД
Големина
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ DRAKE-238
19.990 МКД
Заштеда -20%
24.990 МКД
Големина
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 2993165-52
2.093 МКД
Заштеда -30%
2.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A2D87M
4.399 МКД
Заштеда -20%
5.490 МКД
Големина
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ PAAWU2FSMS-SAND
7.495 МКД
Заштеда -50%
14.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45