Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
DIESEL

ПАТИКИ

Шифра на артикл: Y02868P4431-1003

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции.

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
 • 41
  41
 • 42
  42
 • 43
  43
 • 44
  44
 • 45
  45
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд DIESEL
Пол МАШКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 100%Полиестер

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 50474720-124
12.990 МКД
Големина
42
43
44
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ RPL009589
5.390 МКД
Заштеда -21%
6.790 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 50466887-110
15.790 МКД
Заштеда -20%
19.690 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 50473914-100
10.640 МКД
Заштеда -20%
13.290 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ MF110152A-51C
3.714 МКД
Заштеда -40%
6.190 МКД
Големина
42
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ PCU61454NQ-WHITE
13.990 МКД
Заштеда -20%
17.490 МКД
Големина
40
41
42
43
44
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A2JXCW
5.599 МКД
Заштеда -20%
6.990 МКД
Големина
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ U16CZC00076-1000
7.203 МКД
Заштеда -30%
10.290 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ U16CYC000LM-1001
5.432 МКД
Заштеда -20%
6.790 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GSS012664
3.790 МКД
Заштеда -30%
5.390 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ YM0YM00385-YAF
5.790 МКД
Заштеда -19%
7.190 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 234239-680-51
3.512 МКД
Заштеда -20%
4.390 МКД
Големина
41
42
43
44
45