Барај
%
×
MANGO КОЛЕКЦИЈА ЕСЕН-ЗИМА '22

Погледнете ги најновите производи за жени, мажи и деца!

ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
GEOX

ПАТИКИ

Шифра на артикл: D25NUC0006K-8002
6.790 МКД
3.395 МКД
3.395 МКД
Заштеда: 3.395 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции.

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

FGA SS22 SALE

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други дополнителни попусти

Провери достапност
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд GEOX
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 100% ТЕКСТИЛ.

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 384862-02
7.190 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ CONNY-5947
17.190 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ D26BEA01122-8007
9.290 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ LJ000048
9.790 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ EN0EN01785-TIJ
9.190 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ EN0EN01796-TIJ
2.632 МКД
Заштеда -44%
3.290 МКД
4.690 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ W5740VDA-661
3.432 МКД
Заштеда -45%
4.290 МКД
6.190 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A2K75W
2.645 МКД
Заштеда -50%
5.290 МКД
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A2MF5W
3.745 МКД
Заштеда -50%
7.490 МКД
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ SM11001024-914
5.690 МКД
Заштеда -30%
8.090 МКД
Големина
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GSS012325
2.653 МКД
Заштеда -51%
3.790 МКД
5.390 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41