Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
NEW BALANCE

ПАТИКИ

Шифра на артикл: CM997HTJ-387
6.190 МКД
4.990 МКД
4.990 МКД
Заштеда: 1.200 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции.

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
 • 40
  40
 • 42
  42
 • 43
  43
 • 44
  44
 • 45
  45
 • 41,5
  41,5
 • 46,5
  46,5
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд NEW BALANCE
Пол МАШКИ
Боја ЗЕЛЕНА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 2993178-20
1.393 МКД
Заштеда -30%
1.990 МКД
Големина
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ S70675-3
6.290 МКД
Заштеда -20%
7.890 МКД
Големина
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ MICK-5689
12.190 МКД
Заштеда -20%
15.290 МКД
Големина
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ DJ000597
1.868 МКД
Заштеда -25%
2.490 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 2993169-23
1.743 МКД
Заштеда -30%
2.490 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ MS327BE-387
4.790 МКД
Заштеда -20%
5.990 МКД
Големина
40
42
43
44
45
41,5
46,5
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A2E8JM
5.249 МКД
Заштеда -30%
7.490 МКД
Големина
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ U25ETB01022-3C1F
5.032 МКД
Заштеда -20%
6.290 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A29HFM
3.999 МКД
Заштеда -20%
4.990 МКД
Големина
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
13
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 50451740-320
7.990 МКД
Заштеда -25%
10.690 МКД
Големина
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A2EJUW
5.599 МКД
Заштеда -20%
6.990 МКД
Големина
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ U15BYA0006K-3N9B
5.592 МКД
Заштеда -20%
6.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45