Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
GUESS

ПАТИКИ

Шифра на артикл: GSS012631
Isbn: FL6T2CELE12-BLACK
8.190 МКД
6.590 МКД
6.590 МКД
Заштеда: 1.600 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции.

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 41
  41
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 55% Полиуретан 45% Полиестер Гума / Полиуретан

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A41DZW
4.499 МКД
Заштеда -40%
7.490 МКД
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ D250QB08522-9999
6.643 МКД
Заштеда -30%
9.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ Y02867P4431-8013
6.290 МКД
Заштеда -30%
8.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ YW0YW00636-BDS
8.990 МКД
Заштеда -20%
11.190 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A2MFRW
4.499 МКД
Заштеда -40%
7.490 МКД
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A2K16W
4.499 МКД
Заштеда -40%
7.490 МКД
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GSS012529
5.790 МКД
Заштеда -19%
7.190 МКД
Големина
35
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GSS012593
6.590 МКД
Заштеда -20%
8.190 МКД
Големина
35
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ D25NUC0006K-9999
5.432 МКД
Заштеда -20%
6.790 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ D25RTB085FU-9999
5.243 МКД
Заштеда -30%
7.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A27CFW
5.599 МКД
Заштеда -30%
7.990 МКД
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 234207-634-59
3.192 МКД
Заштеда -20%
3.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41