Барај
%
×
UNSTOPABLE - SPRINGFIELD OUTDOOR COLLECTION

Погледнете ја новата outdoor колекција на SPRINGFIELD

ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
PARFOIS

ПАТИКИ

Шифра на артикл: 195112_LB
Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 41
  41
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИНА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав Постава: 100%Полиестер / Лице: 40%Полиуретан, 60%Полиестер / Влошка: 100%Полиестер / Ѓон: 100%Гума

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A5QBRW
8.990 МКД
Големина
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ SM11001665-436
9.190 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ Y02874P4439-8968
9.690 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 195648_LB
1.603 МКД
Заштеда -30%
2.290 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A2BM4W
2.796 МКД
Заштеда -60%
6.990 МКД
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9