Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
TIMBERLAND

ПАТИКИ

Шифра на артикл: A2K75W
5.290 МКД
3.699 МКД
3.699 МКД
Заштеда: 1.591 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции.

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
 • 37
  37
 • 37.5
  37.5
 • 38
  38
 • 38.5
  38.5
 • 39
  39
 • 39.5
  39.5
 • 40
  40
 • 41
  41
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд TIMBERLAND
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав Изработени Од Различни Материјали [Памук, Волна, Најлон, Полиестер, Полипрополин, И Ликра]

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GSS012808
3.950 МКД
Заштеда -50%
7.890 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ EN0EN01796-TIJ
3.790 МКД
Заштеда -19%
4.690 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ WS327LAG-661
4.990 МКД
Заштеда -19%
6.190 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ W5740VDA-661
4.990 МКД
Заштеда -19%
6.190 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GSS012527
5.590 МКД
Заштеда -29%
7.890 МКД
Големина
35
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 195112_PK
1.690 МКД
Заштеда -26%
2.290 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A2MF5W
4.499 МКД
Заштеда -40%
7.490 МКД
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ SM11001665-556
6.990 МКД
Заштеда -20%
8.690 МКД
Големина
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ SM11001024-914
6.490 МКД
Заштеда -20%
8.090 МКД
Големина
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ SM11001910-510
5.890 МКД
Заштеда -20%
7.390 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ SM11001805-881
5.890 МКД
Заштеда -20%
7.390 МКД
Големина
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ SM11001603-008
4.990 МКД
Заштеда -19%
6.190 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41