Барај
%
×
MANGO КОЛЕКЦИЈА ЕСЕН-ЗИМА '22

Погледнете ги најновите производи за жени, мажи и деца!

ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
GEOX

ПАТИКИ

Шифра на артикл: U25EAA04743-6001

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции.

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд GEOX
Пол МАШКИ
Боја КАФЕНА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 100% КОЖА

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A2PC2M
9.990 МКД
Големина
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ LANDER-4946
19.490 МКД
Големина
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ U26DQA02285-4369
8.790 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ U26EAA000FF-0013
8.790 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A5S9CM
6.290 МКД
Големина
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A415NM
7.990 МКД
Големина
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GSS013331
7.590 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 50471179-268
7.352 МКД
Заштеда -44%
9.190 МКД
13.190 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 17665-248
4.473 МКД
Заштеда -51%
6.390 МКД
9.190 МКД
Големина
41
42
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A5MF4M
5.999 МКД
Заштеда -40%
9.990 МКД
Големина
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 27061109-30
2.421 МКД
Заштеда -39%
2.690 МКД
3.990 МКД
Големина
41
42
43
44
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A2GY8M
3.999 МКД
Заштеда -50%
7.990 МКД
Големина
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12