Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
BOSS

ПАТИКИ

Шифра на артикл: 50470884-001
7.990 МКД
7.990 МКД
7.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Провери достапност
 • 40
  40
 • 41
  41
 • 42
  42
 • 43
  43
 • 44
  44
 • 45
  45
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд BOSS
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона Online Only
Состав 100%Памук
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 2994118-01
3.990 МКД
Големина
40
41
42
43
44
45