Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција есен-зима 2022

ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
GEOX

ПАТИКИ

Шифра на артикл: D25QXC04121-3001
Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 41
  41
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд GEOX
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЗЕЛЕНА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 100% КОЖА

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GSS014289
7.890 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A5TKZW
12.990 МКД
Големина
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 384862-01
7.190 МКД
Големина
36
37
38
38,5
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ D26RTA08522-1Q3C
8.790 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A42MQW
6.490 МКД
Големина
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GSS012943
5.290 МКД
Заштеда -30%
7.590 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41