Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
GEOX

ПАТИКИ

Шифра на артикл: J158CA0GFBC-4243
4.290 МКД
3.432 МКД
3.432 МКД
Заштеда: 858 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции.

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
 • 30
  30
 • 31
  31
 • 32
  32
 • 33
  33
 • 34
  34
 • 35
  35
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд GEOX
Пол ДЕВОЈЧИЊА
Боја ТЕГЕТ
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 34% ПОЛИУРЕТАН 66% НАЈЛОН

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ J25FWB0006K-4268
2.653 МКД
Заштеда -30%
3.790 МКД
Големина
31
32
33
34
35
36
37
38
39