Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
TIMBERLAND

ПАТИКИ

Шифра на артикл: A2Q3JM
5.790 МКД
4.069 МКД
4.069 МКД
Заштеда: 1.721 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции.

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Cross sale промоција -10% за 1,-15% за 2,-20% за 3 и повеќе производи

Провери достапност
 • 36
  4
 • 37
  4.5
 • 38
  5.5
 • 39
  6
 • 40
  7
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд TIMBERLAND
Пол ЈУНИОР УНИВЕРЗАЛНИ
Боја СИВА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав Изработени Од Различни Материјали [Памук, Волна, Најлон, Полиестер, Полипрополин, И Ликра]

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A2Q4XM
4.069 МКД
Заштеда -30%
5.790 МКД
Големина
4
4.5
5.5
6
7