Барај
%
×
MANGO КОЛЕКЦИЈА ЕСЕН-ЗИМА '22

Погледнете ги најновите производи за жени, мажи и деца!

ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
GEOX

ПАТИКИ

Шифра на артикл: D2568B08522-9999
7.490 МКД
3.745 МКД
3.745 МКД
Заштеда: 3.745 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции.

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

FGA SS22 SALE

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други дополнителни попусти

Провери достапност
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд GEOX
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 85% КОЖА 15% ПОЛИУРЕТАН

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 22WSKP37-2000
6.590 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GSS013761
7.190 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GSS013677
7.890 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GSS013641
7.190 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GSS013638
8.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ GSS013604
7.890 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ SM11000442-053
6.590 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ SM11001805-031
7.890 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ D25RTB0N922-0005
8.790 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ D26NQA022V2-9999
6.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ D26NQA0BS54-9999
7.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ D252SA0BC22-9262
7.290 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41