Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
ПАТИКИ
LIU.JO

ПАТИКИ

Шифра на артикл: LJ000016
Isbn: BA2065PX100-01039
12.390 МКД
9.890 МКД
9.890 МКД
Заштеда: 2.500 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции.

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Cross sale промоција -10% за 1,-15% за 2,-20% за 3 и повеќе производи

Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 41
  41
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ПАТИКИ
Бренд LIU.JO
Пол ЖЕНСКИ
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 100%Кожа
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ WF110189A-06G
6.290 МКД
Големина
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A2ECEM
4.499 МКД
Заштеда -40%
7.490 МКД
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A2JRPM
4.194 МКД
Заштеда -40%
6.990 МКД
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A41CQW
4.499 МКД
Заштеда -40%
7.490 МКД
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A5TCGW
4.399 МКД
Заштеда -30%
6.290 МКД
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ A41DZW
4.499 МКД
Заштеда -40%
7.490 МКД
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 37050652-91
3.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ RPL009592
5.390 МКД
Заштеда -21%
6.790 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ RPL009591
5.390 МКД
Заштеда -21%
6.790 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ WS327PAA-415
5.190 МКД
Заштеда -20%
6.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ 37010682-01
2.490 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ПАТИКИ D16AQA085RY-0007
8.490 МКД
Големина
35
36
37
38
39
40
41